Bluetooth hľadač kľúčov - lokátor

Kód: 5603
€3,53 €3,53 / 1 ks
✔ Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Stratili ste kľúče? Zabudli ste mobil v reštaurácii? Ukradli vám peňaženku? Stratili ste dieťa v nákupnom centre? So šikovným bluetooth hľadačom kľúčov sa už znova do týchto situácií nedostanete. Multifunkčný hľadač prepojiteľný s mobilným telefónom cez bluetooth ponúka až 7 rôznych funkcií, ktoré vám pomôžu ustrážiť vaše veci, deti aj zvieratá a uľahčia používanie mobilného telefónu. K jednému telefónu môžete pripojiť viac hľadačov.

✅ K dispozícii mobilné aplikácie pre Android a iOS (Apple)

✅ Veľa možností použitia (kľúče, batoh, kufor, vozidlo a tak ďalej...)

✅ Doručenie do 24 hodín

Detailné informácie

Podrobný popis

Stratili ste kľúče? Zabudli ste mobil v reštaurácii? Ukradli vám peňaženku? Stratili ste dieťa v nákupnom centre? So šikovným bluetooth hľadačom kľúčov sa už znova do týchto situácií nedostanete. Multifunkčný hľadač prepojiteľný s mobilným telefónom cez bluetooth ponúka až 7 rôznych funkcií, ktoré vám pomôžu ustrážiť vaše veci, deti aj zvieratá a uľahčia používanie mobilného telefónu. K jednému telefónu môžete pripojiť viac hľadačov.

Chytrý bluetoth hľadač kľúčov

Používa modernú verziu bluetooth 4.0, ktorá poskytuje väčší dosah a nižšiu spotrebu energie. Ľahko vymeniteľná batéria CR2032 v hľadači vydrží až 6 mesiacov. Mobilná aplikácia pre ovládanie hľadača je kompatibilná so systémami iOS a Android 4.3 a novšia .

Chytrý bluetoth hľadač kľúčov

Cez mobilný telefón pre vás nebude problém vyhľadať hľadačom označený objekt na vzdialenosť až 25 metrov. Rovnako tak môžete naopak vyhľadať mobilný telefón stlačením tlačidla na hľadači kľúčov. Na krádež, zabudnutie predmetu pri odchode alebo vzdialení sa od stráženého objektu na väčšiu ako povolenú vzdialenosť vás upozorní hlasný alarm. V mobilnej aplikácii si môžete na mape zobraziť miesto, kde došlo k prekročeniu povolenej vzdialenosti medzi mobilným telefónom a hľadačom stráženým objektom. Rovnako tak si na mape môžete stlačením tlačidla na hľadači označiť ľubovoľné miesto. Použitie ako diaľkový ovládač pre spustenie nahrávania zvuku alebo vytvorenie fotografie mobilným telefónom je potom čerešničkou na torte.

Ako sa používa šikovný bluetooth hľadač kľúčov

Najprv je nutné prepojiť mobilný telefón s hľadačom kľúčov. Do mobilného telefónu si zadarmo stiahnete a nainštalujte príslušnú aplikáciu. Spustíte bluetooth. Dlhým podržaním tlačidla na hľadači kľúčov hľadač zapnete. Teraz môžete v mobilnej aplikácii nájsť hľadač kľúčov, pripojiť k mobilnému telefónu, pomenovať si ho a nastaviť požadované funkcie a parametre. Teraz môžete používať všetky funkcie tlačidlom na hľadači alebo ovládacími prvkami v mobilnej aplikácii.

Vyhľadanie označeného objektu mobilom

V mobilnej aplikácii vyberiete požadovaný hľadačom opatrený objekt. Ak je objekt v dosahu, hľadač spustí zvukový alarm a blikanie diódy.

Vyhľadanie mobilu tlačidlom na hľadači

Na hľadači stlačte tlačidlo. Ak je v dosahu zapnutý mobilný telefón, ku ktorému je hľadač priradený, na mobilnom telefóne sa spustí hlasný alarm.

Alarm proti krádeži alebo zabudnutiu objektu

Pokiaľ dôjde k prekročeniu nastavenej vzdialenosti medzi mobilným telefónom a hľadačom kľúčov, na oboch zariadeniach sa spustí alarm. Včas tak budete upozornení na to, že ste niekde zabudli svoje kľúče, že vám niekto odcudzuje kabelku alebo vám niekam uteká vaše dieťa. Funkciu je možné mať deaktivovanú.

Zaznamenanie miesta rozpojenia na mape

Kedykoľvek dôjde k prerušeniu spojenia medzi mobilným telefónom a hľadačom kľúčov, najčastejšie z dôvodu prekročenia vzdialenosti medzi oboma zariadeniami, aplikácia zaznamená miesto, kde k prerušeniu došlo a hľadač sa "rozpípa" po dobu cca 30 sekúnd alebo do zastavenia stlačením tlačidla. Toto miesto si neskôr môžete zobraziť na mape v mobilnom telefóne. Ak máte vypnutú funkciu alarmu proti krádeži alebo zabudnutiu objektu a niekde stratíte alebo zabudnete hľadačom opatrený predmet, na mape si zobrazíte miesto, kde by ste predmet mohli nájsť.

Označenie miesta na mape

Stlačením tlačidla na hľadači môžete označiť vašu aktuálnu polohu a neskôr si ju zobraziť na mape v mobilnom telefóne. Môžete si tak označiť zaujímavé miesta alebo napríklad polohu zaparkovaného automobilu.

Diaľkové ovládanie pre fotenie mobilom

Stlačením tlačidla na hľadači môžete na diaľku robiť fotografie mobilným telefónom. Fukcia je ideálna pre robenie obľúbených selfie fotiek na vzdialenosť väčšiu, než kam dosiahnete.

Spúšťanie nahrávania zvuku na mobile

Stlačením tlačidla na hľadači môžete na diaľku spustiť alebo zastaviť nahrávanie zvuku mobilným telefónom.

Z dôvodu dosahu maximálne 25 metrov je šikovný bluetooth hľadač kľúčov vhodný na hľadanie vecí, ako sú kľúče, peňaženka, mobilný telefón, kabelka a pod.

Zaparkovaný automobil môžete nájsť, ak si jeho pozíciu kliknutím označíte do mapy.

Vďaka funkcii alarmu proti kradnu alebo zabudnutiu je hľadač vhodný na stráženie nielen predmetov, ale aj na stráženie zvierat alebo detí, u ktorých nechcete aby sa od vás vzdialili na väčšiu vzdialenosť.

Kde dokáže hľadať

So šikovným bluetooth hľadačom kľúčov dokážete nájsť vaše predmety v budovách aj vonku vďaka zvukovému navádzaniu na vzdialenosť až 25 metrov a vďaka zaznamenaniu poslednej známej polohy do mapy aj na neobmedzenú vzdialenosť.

Hlavné vlastnosti

 • Prepojenie s mobilným telefónom cez bluetooth 4.0
 • Mobilné aplikácie zadarmo
 • Dvojsmerné hľadanie (mobilom hľadač aj hľadačom mobil)
 • Otvor na jednoduché pripevnenie k objektu
 • Dosah až 25 metrov aj cez steny a podlahy
 • Hlasný alarm
 • LED dióda uľahčujúca nájdenie v šere a tme
 • Rozmery 50 x 30 x 10 mm
 • Možnosť pripojenia viacerých hľadačov k 1 mobilnému telefónu
 • 5 farebných variant
 • 7 užitočných funkcií
 • Výdrž batérie až 6 mesiacov

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 7 funkcií
 • malé rozmery
 • žiadne mesačné poplatky
 • možnosť pripojenia viacerých hľadačov k 1 mobilu
 • 5 farebných variant
 • zvukové navádzanie na malú vzdialenosť a mapové navádzanie na veľkú vzdialenosť
 • dosah max. 25 m
 • nutnosť používať mobil so zapnutým bluetooth, ideálne aj GPS
 • nepresný záznam polohy pri vypnutom GPS na mobile
 • v budovách malá presnosť pri zaznamenaní polohy na mape
 • možné nechcené spustenie pípanie hľadača po dobu až 30 sekúnd pri prerušení bluetooth spojenia
 • nižšia kvalita zariadenia

APLIKÁCIA NA STIAHNUTIE:

ANDROID

iOS (Apple)

Dodatočné parametre

Kategória: Vychytávky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad&techka s.r.o.