3D pero s LCD displejom - 3D tlač

Kód: 4655
€14,55
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Revolučný nástroj na výrobu 3D produktov

✅ Zábava pre rodičov aj deti

✅ Rozvíja kreativitu a fantáziu

✅ Jednoduchá obsluha

✅ Princíp tavnej pištole

✅ Doručenie do 24 hodín

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučné 3D pero s LCD displejom je unikátny nástroj na trojrozmerné tvorenie. Týmto perom nemusíte kresliť iba na plochu, ale môžete si vyrobiť jedinečné plastické výtvory. To vám umožní uskutočniť všetky vaše predstavy a fantázie. 3D pero je zjednodušenou formou 3D tlačiarne .

Obsluha 3D pera je veľmi jednoduchá a vyhrajú sa s ním aj menšie deti. Pero funguje na rovnakej báze ako tavná pištoľ (za správnej teploty taví vložený materiál), preto vždy dohliadajte pri tvorení na vaše deti!

Použitie:

  • Pripojte adaptér pera do napájacieho konektora na konci pera a druhý koniec zapojte do USB zásuvky. Následne sa rozsvieti žltá kontrolka. Šípkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvietení červenej kontrolky sa pero začne predhrievať. Potom, čo kontrolka svieti zeleno, je pero pripravené na použitie.
  • Do plniaceho otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň vo farbe, s ktorou chcete tvoriť. Pridržaním spodnej šípky na pere sa začne náplň vtláčať do šípky. Náplň sa vytláča automaticky, pri kreslení nie je nutné stláčať žiadne ďalšie tlačidlo.
  • Pero sa samo automaticky vypne po piatich minútach nečinnosti. Pre opätovné spustenie stlačte tlačidlo vpred. Pre vybratie náplne alebo výmenu farby náplne stlačte tlačidlo pre spätný posun.
  • Náplň do vášho 3D pera je termoplastický polyester, ktorý sa vyznačuje dobrou pevnosťou a stálofarebnosťou, nazýva sa PLA filament. Základom na výrobu tohto materiálu sú obnoviteľné zdroje, ako napríklad kukuričný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je okolo 180 °.

Obsah balenia:

  • 1x 3D pero
  • 1x stojanček na 3D pero
  • 1x kábel do zásuvky
  • 3x farebná náplň PLA

NÁVOD na stiahnutie - 3D pero

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad&techka s.r.o.